Diskusní téma: Pokec

Datum: 19.12.2013

Vložil: marko

Titulek: Re: DIKY

chcem sa ta spytat lebo si myslim ze si skuseny v hre ze ako otvorim tie dvere v act 2 tam ako je pustina ta hrobka co vedma chce tu knihu aby prelozila ten svitok ? lebo nenasiel som tam iba 1 kamen ktory musim aktivovat

—————

Datum: 03.07.2013

Vložil: Tomáš

Titulek: Dotazy

Dobrý den, mam několik dotazu k této jinak skvělé hře. Jsem na konci druhého aktu a přesto mam jen dva společníky a to ty které jsem nabral hned na začátku - paladina a psa- lucistnik se ke mne nechce pridat. Muzu mit vice spolecniku nez dva ? A je jich v prvním a druhém aktu vic nez ty tri kere sem obevil? Dál: i když jsem pomerne daleko ve hre moje presvedceni - pocitam ze je to ta lista s andelskym křídlem a dabelskym je porad mirne nad polovinou i když jsem delal podle me rozhodnuti spravna - cim to je a jak to ovlivnit? Dekuji

—————

Datum: 28.06.2013

Vložil: !matej

Titulek: info?

Je to celkem dobra stranka, kdyz neocitam to zasrany nacitani , a ten návod, kde bych ho nasel??

—————

Datum: 24.04.2013

Vložil: Jirka

Titulek: Voják Harph ,Tinthin

Dobrý den , mám problém najít Tinthina ve 2 aktu a nevím jak obvinit harpha i když jsem vičistil stoky našel jeho deník ,vyslíchal ho a přesto mám s tím problém potřeboval bych poradit . Děkuji

—————

Datum: 26.04.2013

Vložil: Led

Titulek: Re: Voják Harph ,Tinthin

Viz níže

—————

Datum: 03.01.2013

Vložil: Johnyekf

Titulek: Act II prsten

Mam quest s prstenem ale nemuzu ho nikde najit udajne by ho mel mit wherner ale nevim kde ho najit.

—————

Datum: 25.03.2013

Vložil: Ferdish

Titulek: Re: Act II prsten

Whernera stretneš hneď ako vstúpiš do lokácie Pustina.

—————

Datum: 19.12.2013

Vložil: marko

Titulek: pomoc

chcem sa ta spytat lebo si myslim ze si skuseny v hre ze ako otvorim tie dvere v act 2 tam ako je pustina ta hrobka co vedma chce tu knihu aby prelozila ten svitok ? lebo nenasiel som tam iba 1 kamen ktory musim aktivovat

—————

Datum: 08.12.2012

Vložil: Hamr

Titulek: Lauricius

Potřebuji pomoct, jsem snad ukonce hry, kdy Lauricius utekl do královské hrobky, a mým ukolem je zjistit co má v plánu a zabránit mu v tom. Kdyz jsem se vydal za nim tak jsem prosšel královskou hrobkou do levelu 2, kde nevím co dál, zaklapl jsem vsechny páky(v jedne i druhe mistnosti v levelu dva na vrchu,jsou tři páky, po sklapnutí se nic neděje, není kam pokračovat), ale nic se nestalo, žádný další dveře nevidím, Lauricia jsem nenasel, nevite jak dál?Případně kde je ten Lauricius

—————

Datum: 08.12.2012

Vložil: Hamr

Titulek: Re: Lauricius

jo, už jsem našel, tajna tlačítka ve zdech, tak už jsem tu hru dokončil a musím říci že konec je zajímavý, hra byla super. Kdyby to někdo dal do filmu ve stylu pán prstenů, no paráda. Jde o ten příběh a ten byl perfektní.

—————