Diskusní téma: Pokec

Datum: 08.02.2010

Vložil: Dan

Titulek: problém

Nevíte prosim někdo kde ve třetim aktu najdu ty sajrajty na lektvar pro toho vlkodlaka a kde seženu náhrdelník smrti?

—————

Datum: 07.05.2012

Vložil: Zoltar

Titulek: Re: problém

Náhrdelník smrti je na hřbitově ve světské hrobce, 3tí patro tajné dveře v centrální místnosti přímo proti vchodu. Tam to najdeš.
Věci na lektvar jsou rozhazený. Jeden je tuším na popravišti ui jednoho stromu, pak je něco v těch zahradách smutku.

—————

Datum: 25.01.2010

Vložil: Pavel

Titulek: a je to v řiti...

Nemáte někdo náhodou příkaz na kouzelnou krabičku s džinem? Jsem v jednom ze spodních pater dolu a došli mi lektvary, tak to honím cheatem, ale je to pěkná šichta, potřeboval bych stánek s občestvením :D

—————

Datum: 07.05.2012

Vložil: Zoltar

Titulek: Re: a je to v řiti...

Krabička se cheatem nedá dostat, zkoušel jsem to tuším někdy a nejde to. Lepší je si je koupit v městě do zásoby.

—————

Datum: 23.08.2016

Vložil: Michal

Titulek: Re: Re: a je to v řiti...

ale jde zmacknes klavesu pro cheat a zadas \givenewitem kamenmudrcu

—————

Datum: 24.01.2010

Vložil: Rena

Titulek: Konzole

Jak mám sakra zapnout tu pitomou konzoli?Chci cheatovat!!!

—————

Datum: 25.01.2010

Vložil: Pavel

Titulek: Re: Konzole

Pod esc je vlnovka, pokud ti nefunguje tak holt nebudeš cheatovat, ale cheaty ani nejsou potřeba, stačí nakoupit celej bágl lektvarů života a je vystaráno

—————

Datum: 24.01.2010

Vložil: Max - admin

Titulek: Inquisitor

Tak kolik z vás už je skoro na konci nebo už dohrálo Inquisitora? :-) popřípadně váš nej zážitek ze hry :-)

—————

Datum: 07.05.2012

Vložil: Zoltar

Titulek: Re: Inquisitor

Já jsem skoro na konci, ale teď čekám na vívojáře, až mi pošlou úpravu savu... Ty těla jsem někde zahodil, a nemůžu tudíž dál.

—————

Datum: 28.12.2009

Vložil: Burdak

Titulek: Skreti doly level 4

Ahoj jak se prosim dostanu do tohoto levelu?

—————