Diskusní téma: Pokec

Datum: 27.12.2009

Vložil: Burdak

Titulek: HELLPPP

Ahoj mám taky ten samý problém s tím questem ve skřetích dolech lvl.3 pod padacim mostem jsou schody dolů ale do nich se nemůžu dostat...

—————

Datum: 28.12.2009

Vložil: Max - admin

Titulek: Re: HELLPPP

Ten most můžeš překonat pomocí Levitace, pokud kouzlo neumíš, musíš nalézt tajné dveře, které jsou na severozápadě od spadlého mostu je místnost a v té jsou ty tajné dveře. Hledej kurzorem myši po stěnách místnosti... Pokuď nebude ještě něco nejasného můžeš se podívat na forum Inquisitora, kde máš mapku, kde jsou ty dveře...

https://www.inquisitor.hostzi.com/viewtopic.php?f=12&t=8

—————

Datum: 24.12.2009

Vložil: Max - admin

Titulek: Veselé Vánoce

Až zazvoní zvoneček, rozsvítí se stromeček, malý dárek rozbalte si a na všechny vzpomeňte si. Pak vykročte rovným krokem, za tím krásným Novým rokem. Krásné a veselé Vánoce přeje Max :-)

—————

Datum: 14.12.2009

Vložil: darkelff

Titulek: Fullscreen

Ahoj, zkusí mi někdo poradit pls?
Nemůžu hru spustit ve fullscreenu. Pokud se o to pokusím, hra mi po úvodním logu firmy spadne a na liště vidím spuštěn Microsoft Visual C++. Zkoušel jsem přenastavit rozlišení v nastavení počítače, nebo panelu NVIDIA a i v souboru d3dparams, ale nepomohlo to. Klidně bych to hrál i v okně, ale to je v takovym rozlišení, že neni vidět celá plocha hry (opět jsem zkoušel nastavit rozlišení všude možně, i ve hře, ale nic).
Konfigurace Intel Core 2 Duo 3.00 GHz, NVIDIA GTX 260 896MB, 2GB RAM. WIn. XP Home SP3 (aspoň myslim), monitor Samsung T220, rozl. 1680 x 1050.
Moc díky, s pozdravem M.

—————

Datum: 14.12.2009

Vložil: stan.307

Titulek: Cheaty

Kdo chce cheaty ať pošle email na:

stan.307@centrum.cz

—————

Datum: 13.12.2009

Vložil: Luba

Titulek: problem s questem

Ahoj, mam zakys hnedka v prvnim aktu. nabral jsem vsechny kvesty co sly a aspon pulku jsem splnil. Ale tedka uz se nemuzu nikam pohnout, mam projite vsechny lokace. Problem je podle mne ve skretich dolech. Tam je velky prostor za spadenym mostem, ktery nemuzu prejit, predpokladam, ze tam najdu osobu, co vsechny problemy spiskala. Jak se da dostat na druhou stranu? Diky!

—————

Datum: 14.12.2009

Vložil: Luba

Titulek: Re: problem s questem

A jeste je v na mape dolu nejaky teleport do ktereho ani za boha nemuzu vejit, prestoze kurzor ukazuje, ze by to melo jit :-(

—————

Datum: 20.01.2010

Vložil: Belial

Titulek: Re: Re: problem s questem

Tim se dostane akorat zpatky z posledniho patra skretich dolu

—————

Datum: 07.05.2012

Vložil: Zoltar

Titulek: Re: Re: problem s questem

Teleport musíš aktivovat až nakonci dolů, aby sji mohl svobodně procházet. Jinak tam je tajná chodba. Stačí jít rovně a tam najdeš vchod.
Brzo bude forum, tam bude vše ohledně tohohle.

—————

Datum: 14.12.2009

Vložil: Max - admin

Titulek: Re: problem s questem

no musíš jít přes ten most, buď levitací a nebo někde na severu, by měla být tajná chodba

—————